moje miejsce w sieci
Inne

Moje miejsce w sieci

Kiedy blogowanie właściwie przechodzi do lamusa, a prym zaczynają wieść media społecznościowe ja postanawiam założyć swoje miejsce w sieci.

Kilka miesięcy nosiłam się z tym zamiarem. Gdy wreszcie podjęłam decyzję – ZAKŁADAM – napotkałam na szereg problemów.

Niektórzy pewnie pamiętają mój poprzedni blog, na którym zamieszczałam opinie o przeczytanych książkach. Tamten blog nadal jest w przestrzeni internetowej i właściwie od niego zaczęły się rodzić pomysły na coś nowego.

Pewnie wielu się teraz zastanawia po co mi wogóle następny blog?

Nie byłoby wogóle konieczności zakładania tego, gdyby blogspot był bardziej łaskawy na wprowadzanie wymyślanych co rusz przeze mnie zmian albo chociaż gdybym uporała się z przeniesieniem bloga na wordpress. Do tej pory się dziwię jakim cudem udało mi się (samodzielnie!) ogarnąć domenę, hosting, ustawienie wszystkiego i że jakoś to wszystko póki co działa. Jescze kilka rzeczy muszę wprowadzić, ale przecież nie od razu Rzym zbudowano.

czy ludzie czytają jeszcze blogi?

Nie wiem. Mi się zdarza : )

Ja od dawna czułam potrzebę posiadania swojego miejsca w sieci. Mimo że wszędzie trąbią, że blogów nikt nie czyta, że teraz Instagramy i Twittery mają swoje 5 minut… a teraz jeszcze jakieś Vero, mam świadomość, że dzisiaj Instagram jest, a jutro może go nie być. Teraz ciężko to sobie wyobrazić, jednak zawsze warto mieć jakąś alternatywę. Prędzej czy później era Facebooka minie.

to o czym będziesz pisać?

Nie potrafię jednoznacznie odpowiedzieć o czym będę pisać. Na chwilę obecną mam wizję w głowie ale skąd mam wiedzieć co się wydarzy za miesiąc czy rok. Będzie więc o wszystkim co mi w duszy gra i hula! Poznacie mnie bardziej niż dotychczas na Instagramie. Tutaj można trochę bardziej rozwinąć myśl czy opowiedzieć jakąś dłuższą historię. Jeżeli macie ochotę na tę wspólną “podróż” – zapraszam.

4 thoughts on “Moje miejsce w sieci”

  1. Zapowiada się ciekawie. Trzymam kciuki za powodzenie Twoich planów.
    A tak przy okazji. Gdzie wykupiłaś hosting i domenę? Od jakiegoś czasu mam ochotę przenieść się na WordPress, ale na razie zbieram informacje.
    Pozdrawiam.
    Kasia

    1. Dziękuję bardzo. Również długo zbierałam informacje, jeszcze nie wszystko działa tak jak bym chciała. Natomiast jeśli miałabyś jakieś pytania to zapraszam do kontaktu. Zawsze co dwie głowy to nie jedna 😉

  2. Ja czytam blogi, bardzo wiele i bardzo chętnie. Sama założyłam już drugiego bloga całkiem niedawno. Ledwie raczkuję, a nawet możnaby powiedzieć, że siedzę, ale tak jak mówisz… Mam swoje miejsce na ziemi. Powodzenia x

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *